Contact ?>

Contact


Speltakken

Alle speltakken draaien wekelijks een opkomst op zaterdag. Je kunt in contact komen door te mailen naar de teamleider.

Speltak Teamleider E-mail
Bevers Tanja de Galan bevers@dirkduyvel.nl
Welpen Hielke Klingeler (TL)
Noortje Wittink (contactpersoon)
welpen@dirkduyvel.nl
Scouts Ari Fijan scouts@dirkduyvel.nl
Rowans en Sherpa’s Marco Kraakman rs@dirkduyvel.nl
Jongerenstam Max van Dijk jongerenstam@dirkduyvel.nl
Stam Vincent Kuijpers stam@dirkduyvel.nl

Meer informatie over alle speltakken


Verhuur

Je kunt ons gebouw huren voor bijvoorbeeld een weekend, kamp, bedrijfspresentatie of een cursus.

Naam Functie E-mail
Verhuur commissie Verhuur verhuur@dirkduyvel.nl

Meer over het verhuur


Online

Voor alle vragen en/of tips over de website en onze social media kanalen.

Naam Functie E-mail
Stefan Jongejan online@dirkduyvel.nl

Overige vragen

Voor alle overige vragen kun je terecht bij onze groepssecretaris.

Naam Functie E-mail
Thirtza Admiraal Groepssecretaris groepssecretaris@dirkduyvel.nl
Thies Groenheide Stichtingssecretaris stichtingssecretaris@dirkduyvel.nl